info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Çmimi:5,600.00 L 5,040.00 L -10%

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët
175 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Maskë me një teksturë fluide, të lehtë që vepron në skalp dhe në gjithë gjatësinë e flokut.
Forcon fijet e flokut, i mbron nga faktorët e jashtëm dëmtues dhe rrit dukshëm vëllimin e tyre.
Pa sulfate.
Pa silikon.
Pa parabene.
Pa gluten.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, lihet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

SILYBUM MARIANUM FRUIT EXTRACT. CETEARYL ALCOHOL. ISODECYL NEOPENTANOATE. INULIN. ZEA MAYS (CORN) GERM OIL. BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE. POLYQUATERNIUM-37. AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. HYDROLYZED PEA PROTEIN. PROPANEDIOL. HYDROLYZED HYALURONIC ACID. TOCOPHEROL. ACACIA SEYAL GUM EXTRACT. CITRIC ACID. VERNONIA APPENDICULATA LEAF EXTRACT. VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE EXTRACT. PHENOXYETHANOL. CHLORPHENESIN. POTASSIUM SORBATE. PARFUM / FRAGRANCE. 1149Z.