info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Phyto Duo Phytophanere

Çmimi:L6,190.00 L5,261.50 -15%

Integrator për flokët dhe thonjtë
Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas

Stock: In stock

Additional information

Brand

Përshkrimi

‘Kapsula e bukurisë” Phyto mbështet rritjen e flokëve, forcimin e thonjve dhe nxit shkëlqimin e lëkurës nga brenda jashtë.
Kapsulat përmbajnë biotinë, e nevojshme për rritjen, forcimin dhe shkëlqimin e flokëve.
Kombinimi perfekt i vitaminave, aminoacideve, substancave antioksiduese dhe acideve yndyrore forcon thonjtë, flokët dhe i mbron ato nga faktorët e jashtëm dëmtues.
I testuar klinikisht.

Përdorimi

Rekomandohet të pihen 2 kapsula në ditë.
Rezultatet e para fillojnë të vihen re pas 4 javësh.

Përbërësit

Gelatin, Carrot Oil in Sunflower Oil with Rosmary Extract, Acerola Extract Enriched with Vitamin C, Glycerin, Borage Seed Oil at 20% GLA, Hydrogenated Soybean Oil, Fish Oil, Rice Bran Oil, L-Alpha Tocopheryl Acetate, Yeast, Wheat Germ Oil, Calcium Pantothenate, Soybean Lecithin (Gluten), Orizanol, Pyridoxine Chlorhydrate, Riboflavine, Biotin, Colors: E 171, E 172, Cereal Flavor.