info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

aminoacide

Showing all 14 results

Now L-methionine 500 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në detoksifikimin e organizmit Kuti x 100 kapsula
2,350.00 L
Shtoje në shportë

Now NAC 600 mg

Suplement ushqimor me veti antioksiduese Kuti x 100 kapsula
2,970.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid NeuroForte

Vitamina dhe aminoacide thelbësore për ruajtjen e një sistemi nervor të shëndershëm. 30 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë

Toskani DensiHair Boost Capsules

Suplement ushqimor që ndalon rënien e flokëve Paketim x 30 kapsula
4,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Skin Active Tri-Therapy Lifting Serum

Serum anti-rrudhë i përqëndruar me Aminofil, Glukonolakton dhe Acid Hialuronik. 30 ml
10,000.00 L 8,000.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe në trajtë fluidi. 50ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

X-Ingredients Extra Help 20 Amino Acids

Përkujdesje intensive me efekt ristrukturues. 10 ml
6,938.00 L 5,897.30 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Mesolift C15

Serum me vitamina kundër shenjave të lodhjes dhe stresit në lëkurë 2 x 15 ml
7,150.00 L 6,077.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-0%

Solgar Neuro-Nutrients

Suplement ushqimor që mbështet mirë-funksionimin e sistemit nervor 30 tableta
3,695.00 L 3,694.10 L -0%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi 150 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytovolume Actif Spray Volume Intense

Spraj për flokë me volum 125ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
6,190.00 L 5,261.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytocyane Ampoules

Ampula për flokë të dobët që këputen Paketim me 12 ampula
6,770.00 L 5,754.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Haar Intensiv + Biotin

Vitamina & minerale për flokë të shëndetshëm 30 kapsula
1,170.00 L 1,053.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping