info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Pharmaceris S Sun Body Protect SPF 30

Çmimi:2,680.00 L 1,340.00 L -50%

Emulsion për trupin me SPF 30
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Emulsion mbrojtës dhe hidratues për trupin me SPF 30.
Rekomandohet për lëkurën sensitive, delikate që kërkon mbrojtje të lartë nga rrezet e diellit.
Përmban një sistem special filtrash UVA dhe UVB për të siguruar mbrojtje intensive dhe efektive.

Ofron 96% mbrojtje.
Kombinimi i vitaminës E, vajit Canola, dyllit të ullirit dhe emolientëve zbutës, ushqen, rigjeneron, hidraton lëkurën si dhe shton elasticitetin.

Alantoina qetëson irritimet e shkaktuara nga ekspozimi në diell.
Përthithet menjëherë dhe nuk le ndjesi ngjitëse në lëkurë.
Formulë e sigurt për mjedisin ujor.

Përdorimi

Aplikohet një sasi e konsiderueshme e emulsionit 20-30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikohet çdo 2 orë dhe pas çdo noti.

Përbërësit

Aqua (Water), Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Propylene Glycol, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Phenoxyethyl Caprylate, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Octocrylene, 1,2-Hexanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexyl Triazone, VP/Hexadecene Copolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Decyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Canola (Canola) Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Chondrus Crispus (Carrageenan), Tocopheryl Acetate, Arginine, Allantoin, Coco-Glucoside, Caprylic/Capric Triglyceride, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Xanthan Gum, BHA, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Laminaria Ochroleuca Extract.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping