info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pampers Premium Care 0 ( < 3kg)

Çmimi:800.00 L

Pelena për fëmijë me peshë < 3 kg

Paketim me 30  pelena

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

Paketim me 30 pelena

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Mosha

Përshkrimi

Pelena të krijuara për të mbrojtur lëkurën delikate të të porsalindurve ose të foshnjave të lindura para kohe.
Të ideuara me 3 kanale që shërbejnë për të absorbuar lagështirën dhe për ta shpërndarë atë, me qëllim që të mos jetë në kontakt me lëkurën.

Përbëhen nga mikropore të cilat sigurojnë që ajri të hyjë, kurse lagështia të dalë jashtë, duke i dhënë freski në çdo kohë fëmijës.
Në dallim nga pelenat e tjera, janë të pajisura me një indikator i cili ndryshon ngjyrë (nga e verdhë në blu), kur vjen momenti për të ndërruar pelenën.

Të pasura me aloe vera, për të mbrojtur lëkurën delikate nga irritimi.
Pelenat Premium janë shumë të buta dhe ofrojnë mbrojtje që zgjat deri në 12 orë.
Për të parandaluar rrjedhjen, pelenat kanë ngjitëse të forta, por njëkohësisht dhe elastike, për të mos penguar lëvizjet e fëmijës.

Përbërësit

Balm/Lotion: Petrolatum,
Stearyl Alcohol, Paraffinum
Liquidum, Aloe Barbadensis
Leaf Extract, CI 61565.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping