[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

pa ëmbëlsues

Showing 1–20 of 29 results

Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

Holle Bio Organic Fennel Frog

Pure me mollë, dardhë dhe finok, për fëmijë nga 6 muaj 100 g
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids x 60 gummies

Fuqizues imuniteti për fëmijët nga mosha 4-12 vjecme ekstrakt shtogu dhe vitamine C në trajtë karamelesh gomoze.
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte x 30 Caps

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi ,zink,dhe vitaminë C në trajtë kapsulash.
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të dhe vitaminë C për fëmijë 1-12 vjec në trajtë shurupi.
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte + Vit C + Zink

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C në trajtë shurupi.
1,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Power Parrot Pouch Pear and Apple with Spinach 6m+ Demeter

Pure me mollë, dardhë dhe finok për fëmijë mbi 6 muaj. 100 g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Veggie Bunny Pouch, Carrot & Sweet Potato with Peas 6m+Demeter

Pure me karrota, patate të ëmbël dhe bizele për fëmijë mbi 6 muaj 100 g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet

Patatina me mel për fëmijë mbi 8 muaj. 25g.
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Birchermuesli with Fruits Demeter

Pure me drithëra dhe fruta për fëmijë mbi 8 muaj. 220 g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Milk Cereal with Millet

Drithëra me qumësht dhe me mel për fëmijë mbi 6 muaj. 250g.
750.00 L 712.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Millet Porridge

Drithëra me mel, për fëmijë mbi 6 muajsh. 250g.
750.00 L 712.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Pear Pony Pouch Pear, Peach and Raspberries with Spelt 8m+Demeter

Pure me dardhë, pjeshkë, mjedër dhe grurë, për fëmijë mbi 8 muaj.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Banana Lama

Pure me mollë, banane, mango dhe kajsi, për fëmijë mbi 6 muaj. 100g .
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Berry Puppy Pouch Apple and Peach with Fruits of the Forest 8m+Demeter

Pure me mollë, pjeshkë dhe fruta pylli, për fëmijë mbi 8 muaj. 100g .
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Apple with Fruits of the Forest 8m+ Demeter

Pure me mollë dhe fruta pylli, për fëmijë mbi 8 muaj. 220g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Apple, Banana with Apricot 6m+ Demeter

Pure me mollë, banane dhe kajsi për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Apple and Plum 6m+ Demeter

Pure me mollë dhe kumbull për fëmijë mbi 6 muaj. 190g .
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Apple and Pear 4m+ Demeter

Pure me mollë dhe dardhë, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Apple and Bilberry 4m+ Demeter

Pure me mollë dhe boronicë, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Apple and Peach 4m+ Demeter

Pure me mollë dhe pjeshkë për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë