info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 27 results

Ofertë!
-10%

Vitabiotics Feroglobin Liquid

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë dhe të rritur 200 ml
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Feroglobin Capsules

Suplement ushqimor me bazë hekuri 30 kapsula
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellman 70+

Suplement ushqimor specifik për meshkuj mbi 70 vjeç 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Sambucol Immuno Forte

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi, zink dhe vitaminë C në trajtë karamelesh gomoze 30 karamele
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol Immuno Forte Sugar Free

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C, pa sheqer në trajtë shurupi.
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids x 60 gummies

Fuqizues imuniteti për fëmijët nga mosha 4-12 vjecme ekstrakt shtogu dhe vitamine C në trajtë karamelesh gomoze.
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol Original

Fuqizues imuniteti me ekstrakt natyror të shtogut të zi, I pasur me oksidantë në trajtë shurupi.
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol Extra Defence

Fuqizues imuniteti me ekstrakt të shtogut të zi,vitaminë C,vitaminë D,vitaminë B6, bakër,selenium,acid folik,betacarotene,zink në trajtë shurupi.
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte x 30 Caps

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi ,zink,dhe vitaminë C në trajtë kapsulash.
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të dhe vitaminë C për fëmijë 1-12 vjec në trajtë shurupi.
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte + Vit C + Zink

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C në trajtë shurupi.
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet

Patatina me mel për fëmijë mbi 8 muaj. 25g.
200.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet Mango

Patatina me mel dhe mango për fëmijë mbi 8 muaj. 25g.
260.00 L
Shtoje në shportë

Holle Birchermuesli with Fruits Demeter

Pure me drithëra dhe fruta për fëmijë mbi 8 muaj. 220 g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Premium Care 1 (2-5kg)

Pelena për fëmijë me peshë 2-5kg Paketim me 78 pelena
1,750.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Sport

Integrator për persona që merren me aktivitet fizik. Kuti x 30 tableta.
2,499.90 L 2,249.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Immunace Original

Integrator që forcon mbrojtjen imunitare Kuti x 30 tableta
2,000.10 L 1,800.09 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Liveril

Integrator që ndihmon në mirë funksionimin e mëlçisë.
2,199.90 L 1,979.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Neurozan Plus Brain Function

Integrator me vitamina, minerale, aminoacide dhe DHA, për performancë më të mirë mendore. Kuti x 56 tableta.
3,599.68 L 3,239.71 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Neurozan Brain Function

Integrator që rrit performancën mendore. Kuti x 30 tableta.
2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Shtoje në shportë