info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pampers Change Mats

Çmimi:830.00 L

Shtresë për ndërrimin e fëmijëve.
Përmasat 60cm x 60cm
Paketim me 12 copë.

Stock: S’ka stok

SKU: PA25
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Mosha

, , ,

Përshkrimi

Mbulesat Pampers janë krijuar për të lehtësuar ndërrimin e fëmijëve, sidomos kur jeni në lëvizje.
Transportohen me lehtësi dhe kanë veti absorbuese.
Prania e mbulesave shmang kontaktin e drejtpërdrejtë të lëkurës së fëmijëve, me sipërfaqet e ndryshme ku mbështetet.
Rezistente ndaj ujit.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping