info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pampers Fresh Clean Baby Wipes – plastic opening

Çmimi:

Letra të lagura

Paketim x 64 copë


Informacion shtesë

Pattern

hapje e thjeshtë, hapje plastike, normal opening

Brand

Formulation

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Përshkrimi

Letrat e lagura Pampers janë formuluar me qëllim që të mbrojnë lëkurën delikate të bebeve.
Ato kanë tre qëllime kryesore: pastrojnë, zbusin dhe i japin freski lëkurës.
Pa parfum. Pa parabene. Pa alkool. Pa phenoxyethanol.
Të testuara dermatologjikisht. Hipoalergjike.

Përdorimi

Aplikim në lëkurë me qëllim pastrimin e saj.

Përbërësit

Aqua, Citric Acid, PEG-40
Hydrogenated Castor Oil,
Sodium Citrate, Sorbitan Caprylate, Sodium Benzoate, Disodium Edta, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Parfum, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping