info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Set Prodigieuse Floral

Çmimi:10,700.00 L 6,800.00 L -36%

Bli parfumin floral 50 ml dhe përfito FALAS vajin e thatë 100 ml

Informacion shtesë

Brand

Masa

100 ml, 150 ml

Skin Type

Nuxe Huile Prodigieuse Floreale

Brand

Formulation

Skin Type

Hair Type

Specific For

, ,

Action

Suitable For

Masa

100 ml, 50 ml

Nuxe Prodigieuse Florale le parfum

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping