info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Novexpert Zn Trio Zinc Mist

Çmimi:1,000.00 L 850.00 L -15%

Spraj freskues dhe purifikues për lëkurat mikse në të yndyrshme
150 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NOVE013
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Spray purifikues dhe freskues. Bëhet pastrim i fytyrës dhe jep efekt mat në lëkurë.
Lufton aknet.

Përmbajtja:

Zink glukonate
Zinc laktate
Zink pca

– 100% natyral – vegan & organik
– Hipoalergjenik
– Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë

I përshtatshëm për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Përdorimi

Mbahet 30 cm larg fytyrës dhe sprucohet 2-3 herë.

Mund të përdoret si:
– tonik pas pastrimit
– matifikues
– rifreskues
– fiksues make-up-i

Mund të përdoret disa herë gjatë ditës.

Përbërësit

Aqua (Water)°, Zinc Gluconate°, Zinc PCA°, Zinc Lactate°, Nitrogen°
° 100% of the total is of natural origin / ° 100% of ingredients are from natural origin.
Certified by an independent certification organization / Certifié par un organisme indépendant.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping