info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Novexpert Zn Peeling Night

Çmimi:3,250.00 L 2,762.50 L -15%

Solucion me efekt peling për lëkurat mikse në të yndyrshme
115 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE014
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

115 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Locion nate me veprim peeling, anti-rrudhë dhe eksfoljues.

Falë përmbajtjes së acideve të frutave (AHA), ky locion jep një efekt eksfoljues, duke e lënë lëkurën të butë dhe të shkëlqyeshme.
Glukolaktonet që locioni ka në përmbajtje nuk lejojnë irritimin e lëkurës nga AHA.

– 100% natyral – vegan & organik
– Hipoalergjenik
– Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë

I përshtatshëm për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Përdorimi

Aplikohet me disketë pambuku 10 minuta pas përfundimit të rutinës së darkës.
Duhet të evitohet kontakti me zonën e syve.
Duhet të tregoni kujdes gjatë ekspozimit në diell dhe të përdorni rregullisht mbrojtës nga dielli me spf 50.
Përdoret 1 herë në 2 ditë për 2-3 muaj.

Përbërësit

Aqua (Water)°, Gluconolactone°, Sodium Citrate°, Glycerin°, Butylene Glycol°, Lactobacillus Ferment°, Parfum (Fragrance)°, Citric Acid°, Caprylyl/Capryl Glucoside°, Sodium Hyaluronate°, Zinc Gluconate°, Zinc PCA°, Zinc Lactate°, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract°, Sodium Dilauramidoglutamide Lysine°, Maltodextrin°, Polyglyceryl-10 Isostearate°, Pancratium Maritimum Extract°

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping