info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

solucion

Showing 1–20 of 27 results

Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Intimate pH 7

Larës intim me ph 7 për lëkurë të ndjeshme. 250 ml
1,270.00 L 889.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Primer Tone Evening Base

Bazë për make up-in, e përshtatshme për çdo tip lëkure. 30 ml
2,350.00 L 1,645.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-30%

Bionike Defence Deo Milk Spray

Deodorant në formë spraji për lëkurë të ndjeshme. 100 ml
1,150.00 L 805.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Cleansing Milk Face-Eyes-Lips

Qumësht pastrues për fytyrën, sytë dhe buzët. 400 ml
2,025.00 L 1,417.50 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Acteen Rebalancing Cleansing Water

Larës delikat për lëkurë të yndyrshme. 150 ml
1,250.00 L 875.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Sun Baby & Kid Spray Lotion SPF 50+

Spraj me mbrojtje maksimale për bebet dhe fëmijët. 125 ml
2,560.00 L 1,792.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Intimate pH 5.5

Larës intim me ph 5.5, i formuluar për higjenë të perditshme, për meshkuj dhe femra. 250 ml
1,270.00 L 889.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Intimate pH 3.5

Larës intim me ph 3.5 për lëkurë të ndjeshme. 250 ml
1,270.00 L 889.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike ONails S43 Strengthening Solution

Solucion forcues për thonjtë e dobët. 11 ml
1,050.00 L 735.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Onails Onix Nail Biting Solution

Solucion kundër kafshimit të thonjve. 11 ml
1,050.00 L 735.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Cleansing Regenerating Essence Treatment

Tonik me efekt rigjenerues. 200 ml
2,660.00 L 1,862.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Cleansing Biphasic Makeup Remover

Pastrues bifazik i tualetit. I përshtatshëm për fytyrë, buzë dhe sy. 150 ml
3,080.00 L 2,156.00 L -30%
Shtoje në shportë

Froika Froipol Liquid

Pastrues delikat me veti antiseptike për fytyrën, trupin dhe zonën intime. 200 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Froika Dermosoft Liquid

Pastrues delikat për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. 200 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Thermale Lait Velouté Corps

Përkujdesje intensive hidratuese për trupin. 500 ml
3,200.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Thermale Essence D’Eau Éclat

Esencë hidratuese e formuluar me ujë termal, acid hialuronik dhe prebiotikë. 100 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Tonique Purifiant

Tonik me efekt purifikues dhe përmirësues të teksturës, formuluar për lëkurë të yndyrshme. 250 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Aqua Intense Spray

Spraj hidratues për fytyrën për përdorim gjatë gjithë ditës 100 ml
2,790.00 L 1,953.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Revitalizing Toner

Tonik pastrues dhe hidratues për të gjitha llojet e lëkurës. 200 ml
3,180.00 L 2,544.00 L -20%
Shtoje në shportë

Skin Tech AD Daily care hair spray

Spray me efekt rigjenerues dhe revitalizues për flokët. 125 ml
5,400.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping