info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

NaturaVerde Bio Baby Delicate Wet Wipes

Çmimi:L370.00

Peceta të lagura organike, ideale për pastrimin e lëkurës delikate të bebeve në çdo ndërrim të pelenave.
Paketim me 72 peceta.

Additional information

Brand

Përshkrimi

Peceta të lagura me përbërës bimorë me origjinë nga ferma organike. Përmbajtje 100 % viskozë, e përbërë nga fibra natyrale, të biodegradueshme.
Locioni i pecetave është i pasur me ekstrakte të kalendulës dhe kamomilit të cilat kanë një efekt zbutës, hidratant dhe qetësues.
-Testuar dermatologjikisht
-Pa kolorantë.
-Pa alergjenë.
-Testuar për nikel, krom, kobalt.

Përdorimi

Përdoren në çdo ndërrim të pelenave për pastrimin e lëkurës së bebes.

Përbërësit

Aqua, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Tocopherol, Chamomilla Recutita Flower water*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Coco-Glucoside, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Parfum.

* Lëndë të para organike të çertifikuara.