info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NaturaVerde Bio Baby Delicate Wet Wipes

Çmimi:370.00 L

Peceta të lagura organike, ideale për pastrimin e lëkurës delikate të bebeve në çdo ndërrim të pelenave.
Paketim me 72 peceta.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

,

Përshkrimi

Peceta të lagura me përbërës bimorë me origjinë nga ferma organike. Përmbajtje 100 % viskozë, e përbërë nga fibra natyrale, të biodegradueshme.
Locioni i pecetave është i pasur me ekstrakte të kalendulës dhe kamomilit të cilat kanë një efekt zbutës, hidratant dhe qetësues.
-Testuar dermatologjikisht
-Pa kolorantë.
-Pa alergjenë.
-Testuar për nikel, krom, kobalt.

Përdorimi

Përdoren në çdo ndërrim të pelenave për pastrimin e lëkurës së bebes.

Përbërësit

Aqua, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Tocopherol, Chamomilla Recutita Flower water*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Coco-Glucoside, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Parfum.

* Lëndë të para organike të çertifikuara.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping