info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela Lait de Toilette sans Rinçage

Çmimi:950.00 L 760.00 L -20%

Qumësht pastrues dhe hidratues pa shpëlarje.
Për bebe dhe fëmijë.
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: MUS37
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Qumësht pastrues, pa shpëlarje, me avokado organike i cili pastron butësisht fytyrën dhe zonën e pelenave të foshnjës dhe të fëmijës.
Mund të përdoret tek të porsalindurit.
Me një formulë me tolerancë të lartë të përbërë nga 98% përbërës natyralë, ky pastrues largon butësisht dhe në mënyrë efektive papastërtitë, duke favorizuar gjithashtu hidratimin e lëkurës.

I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni qumështin me ndihmën e një pambuku në fytyrë dhe të ndenjurat e bebes apo fëmijës.
Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Përbërësit

AQUA WATER EAU, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE, C10-18 TRIGLYCERIDES, GLYCERYL STEARATE SE, CETYL ALCOHOL, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PARFUM (FRAGRANCE), CARBOMER, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping