info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

M.E.V. Feller Livin’ Beauty

Çmimi:4,060.00 L 3,654.00 L -10%

Suplement për lëkurë, flokë & thonj të shëndetshëm

30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 kapsula

Suitable For

,

Përshkrimi

M.E.V. Feller ® Livin ’Beauty është një formulim sinergjik për shëndetin e lëkurës, të flokëve dhe thonjve.

 

Përmban vaj salmoni, vaj ulliri dhe vaj borage, të cilat janë një burim i acideve yndyrore të pangopur.

Përmban gjithashtu kolagjen, i cili është përbërësi kryesor i dermës dhe vitaminë C , e cila kontribuon në prodhimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës.

Vitaminat B2 dhe niacina kontribuojnë në ruajtjen e lëkurës së shëndetshme. Zinku ndihmon në mirëmbajtjen e flokëve, të lëkurës dhe thonjve të shëndetshëm.

 

Shtesat ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një jetesë të shëndetshme. Mbajeni larg  fëmijëve.

Paralajmërim:

Këshillohuni me mjekun përpara përdorimit të këtij produkti, nëse jeni duke marrë mjekime të tjera ose keni ndonjë problem shëndetësor.

Nuk rekomandohet përdorimi gjatë shtatzënisë ose gjidhënies.

Përdorimi

Të rriturit: 1 kapsulë në ditë pas ushqimit.

 

Përbërësit

Përbërësit kryesorë

Përbërësit në dozën e rekomanduar ditore (1 kapsulë):Sasia*PU
Vaji i salmonit (përmban min. 10% EPA+DHA)230 mg
Vaji i ullirit (Olea europea,përmban min. 55% acid oleik)150 mg
Kolagjen deti (i peshkut)150 mg
Vaj Borage (Borago officinalis, përmban min. 20% GLA dhe min. 35% acid linolenik)60 mg
Vitamina C (L-acid askorbik)60 mg75 %
L-metionin50 mg
L-cistin50 mg
Niacin (nikotinamid)18 mg113 %
Vitaminë E (DL-alfa-tokoferil acetat)10 mg83,3 %
Hekuri (sulfat hekuri)7 mg50 %
Acid pantotenik (kalcium-D-pantotenat)5,5 mg91,7 %
Zink (oksid zinku)3 mg30 %
Vitamina B6 (piridoksin-hidroklorid)1,8 mg128,6 %
Vitamina B2 (riboflavin)1,6 mg114,3 %
Vitamina B1 (tiamin-mononitrat)1,4 mg127,3 %
Acid folik (acid pteroilmonoglutamik)150 μg75 %
Biotin (D-biotin)66 μg132 %
Vitamina B12 (cijanokobalamin)1 μg40 %

*doza e rekomanduar për të rriturit.

*Përmban sojë, produkte peshku dhe dyllë bletësh.

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping