info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

M.E.V Feller

Showing all 11 results

M.E.V Feller Vitamin D 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminën D, e nevojshme për kockat, artikulacionet dhe sistemin imunitar Paketim x 60 kapsula
1,290.00 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Vitamin C 1000 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C, për të rriturit Paketim x 20 tableta eferveshente
650.00 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Protect

Xhel dezinfektant për duart 100 ml
350.00 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Beta CD Glucan

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare Paketim x 60 tableta
2,499.60 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Magnesium B6 plus C

Suplement ushqimor për kockat, muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 18 tableta eferveshente
2,500.02 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller CoQ10 100 mg

Suplement ushqimor me koenzimë Q10, e rëndësishme për sistemin kardiovaskular Paketim x 30 kapsula
1,700.10 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Probifast

Suplement ushqimor me probiotikë, i formuluar specifikisht për sistemin tretës Paketim x 10 bustina
1,170.00 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Multi 100%

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, që plotëson nevojat ditore ushqyese të të rriturve Paketim x 30 kapsula
1,020.00 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Vitamin C with Bioflavonoids

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të sistemit imunitar Paketim x 60 tableta
1,273.20 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Artropan

Suplement ushqimor që forcon kockat dhe artikulacionet dhe rrit qëndrueshmërinë e tyre Paketim x tableta
2,500.20 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Vitamin B Complex + C

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit imunitar dhe pakëson ndjesinë e lodhjes Paketim x 60 tableta
1,669.80 L
Shtoje në shportë