info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë B

Showing all 16 results

Neostrata Refine Oil Control Gel

Xhel matifikues për fytyrë të yndyrshme me tendencë akneike. 30 ml
4,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Cream

Hidratues në trajtë kremi me teksturë të plotë, i infuzuar me vitamina për një lëkurë të shëndetshme, të hidratuar dhe plot shkëlqim. 50ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Gel

Hidratues në trajtë xheli, i infuzuar me vitamina për një lëkurë të shëndetshme, të hidratuar dhe plot shkëlqim. 50ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 8 – B-Group Vitamins

Serum ushqyes & revitalizues për lëkurë të ndjeshme & të thatë . 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Radiant See Radiant Intense Cream

Krem ushqyes dhe anti-rrudhë për lëkurë të maturuar 50 ml
12,600.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 SOS Skin relief cream

Krem për lëkurë të thatë & të irrituar 150 ml
4,800.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Radiant see immediate miracle beauty sleeping cream

Krem nate anti-rrudhë për të gjitha llojet e lëkurës 50 ml
12,600.00 L
Shtoje në shportë

Sigma-Tau Proxeed Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 30 bustina
4,200.00 L
Shtoje në shportë

Pharmaguida Bimbovit Fluor Drops

Integrator me fluor për fëmijë 30ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Hydragenist Hydra Smoothing Eye Gel

Xhel hidratues për zonën rreth syve 15ml
3,510.00 L 2,632.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Demaq Eyes Double Care

Solucion pastrues i make-up-it për zonën e syve dhe qerpikët 100ml
2,260.00 L 1,695.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Augen Extra

Për shikim të mirë ditën & natën 30 kapsula
1,130.10 L 1,017.09 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Haar Intensiv + Biotin

Vitamina & minerale për flokë të shëndetshëm 30 kapsula
1,170.00 L 1,053.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Lecithin B-Vitamina

Lecitinë dhe vitamina B për ushqimin e sistemit nervor 40 kapsula
1,209.00 L 1,088.10 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Diabetiker

Integrator ushqimor me vitamina dhe minerale për diabetikët 30 tableta
1,104.90 L 994.41 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
1,299.90 L 1,169.91 L -10%
Shtoje në shportë