info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lierac Homme Protective Moisturizer Shaving Gel

Çmimi:1,830.00 L

Xhel rroje hidratues dhe mbrojtës
150ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Xhel rroje për çdo lloj lëkure, madje dhe për ato më të ndjeshmet.
Në kontakt me ujin kthehet në shkumë, që realizon një proçes rruajtje pa çarje dhe irritime.
Me veti hidratuese, në sajë të vajit të jojobës dhe glicerinës në përmbajtje. Me ekstraktet të mentes që i japin lëkurës një ndjesi freskie.
Pa alkool.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të
njomë.
Realizohet proçesi i rruajtjes dhe pastaj shpëlahet më ujë.

Përbërësit

Glycerin isobutane
stearic acid, glycerin-26, hydroxyethylcellulose, phenoxyethanol 1,2-hexanediol, caprylyl glycol menthol carthamus), hydrochlorothiazide hydrochloride, perfume tinctorius (safflower) seed oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil BHT, tocopheryl acetate, peg-14M, pentylene glycol, ethylhexylglycerin, mentha piperata (pepermint) extract, potassium gluconate, sodium mannuronate methylsilanol magnesium gluconate, tropolone, gum-1 biosaccharide , silica, hematite extract, zinc, gluconate, tocopherol, manganese gluconate, copper gluconate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping