info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Effaclar H Dermo Soothing Hydrating Cleansing Cream

Çmimi:2,620.00 L 2,227.00 L -15%

Krem pastrues
zbutës për lëkurë të yndyrshme
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe akneike, veçanërisht për lëkurën e dobësuar nga trajtimet e ndryshme dermatologjike.
Pastron duke larguar sasinë e tepërt të yndyrës dhe zbut lëkurën.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Testuar dermatologjikisht. Jo komedogjenik. Pa sapun.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë të njomë, masazhohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm. Të evitohet kontakti me sytë.

Përbërësit

AQUA/WATER, ETHYLHEXYL PALMITATE
PROPANEDIOL
GLYCERIN
PENTYLENE GLYCOL
SODIUM LAURETH SULFATE
NIACINAMIDE
COCO-GLUCOSIDE
ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER
ZINC PCA
SODIUM HYDROXIDE
DISODIUM EDTA
CAPRYLYL GLYCOL
PHENOXYETHANOL
PARFUM / FRAGRANCE