info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Balm Lips

Çmimi:960.00 L 816.00 L -15%

Balsam mbrojtës
dhe rigjenerues për buzët
7.5 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Balsam për buzët i pasur me pantenol. Qetëson, mbron dhe ndihmon në rigjenerimin e epidermës së dëmtuar në buzët e plasaritura. Indikohet dhe në trajtimin tharës antiakneik me isotretioninë.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Absorbohet shumë shpejt nga lëkura. Mund të përdoret për të gjitha moshat.

Përdorimi

Aplikohet në buzë sa herë të jetë i nevojshëm.

Përbërësit

Caprylic/Capric Triglyceride PPG-5 Pentaerythritylether PEG-5 Pentaerythritylether Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter Cera Alba/Beeswax Panthenol Hydrogenated Vegetable Oil Ethylhexylpalmitate Silica Silylate Polybutene Glycine Soja/Soybean Sterols Aqua/Water Sodium Saccharin Myristyl Malate Phosphonic Acid Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate