info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

KORFF TONE AND FIRMNESS PROTOCOL

Çmimi:12,590.00 L 8,813.00 L -30%

Set i plotë anti- moshë me kolagjen
50 ml, 7 X 1ml, 15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

, ,

Masa

7 x 1 ml, 15 ml, 50 ml

Skin Type

,

Specific For

, , ,

Suitable For

Përshkrimi

Një set i plotë për kujdesin e lëkurës me kolagjen.
Seti përfshin:

AMPULAT COLLAGEN AGE FILLER(7 FLASH)
Ato përmirësojnë tonin e lëkurës, elasticitetin dhe hidratimin. Vitamina C dhe farat e xinxifes i japin lëkurës shkëlqim dhe reduktojnë formimin e rrudhave.

KREMI ME KOLAGJEN PËR SYTË DHE BUZËt
Hidraton, qetëson dhe redukton në mënyrë efektive qeskat e syve. Tekstura e lëngshme dhe transparente përthithet shpejt, duke siguruar një ndjenjë rehatie në lëkurë.

KREM PËR FYTYRËN ME KOLAGJEN AGE
Vepron kundër të gjitha shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës. I sjell lëkurës tonalitet, shkëlqim dhe qëndrueshmëri duke shtuar hidratimin

Përdorimi

AMPULAT COLLAGEN AGE FILLER(7 FLASH)
thyeni pjesën e sipërme të ampulës. Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

KREM PËR FYTYRËN ME KOLAGJEN AGE
aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyrës, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

KREMI ME KOLAGJEN PËR SYTË DHE BUZËT : aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në konturet e syve dhe buzëve të pastruara dhe të thata . Masazhoni produktin derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit

TONING VIALS COLLAGEN AGE FILLER
Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Glucoside, Faex (Yeast) Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Ziziphus jujuba Seed Extract, Soluble Collagen, Phytoecdysteroids, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

EYE AND LIP CONTOUR COLLAGEN AGE FILLER
Aqua (Water), Methylpropanediol, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Propanediol, Sclerotium Gum, Caesalpinia spinosa Fruit Extract, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Kappaphycus alvarezii Extract, Faex (Yeast) Extract , Ziziphus jujuba Seed Extract, Soluble Collagen, Phytoecdysteroids, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).

FACE CREAM COLLAGEN AGE FILLER
Aqua (Water), Pentylene Glycol, Silica, Glycerin, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Propanediol, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Mandelic Acid, Panthenol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Niacinamide, Faex (Yeast) Extract, Bakuchiol, Chondrus crispus (Carrageenan) Powder, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Ziziphus jujuba Seed Extract, Soluble Collagen, Phytoecdysteroids, Cyanocobalamin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sorbitan Olivate, Cetyl Alcohol , Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).

ESSENTIAL MASK 2 IN 1 PURIFYING AND SCRUB
Aqua (Water); Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil; Cellulose Acetate; Glycerin; Caprylic/Capric Triglyceride; Coco-Caprylate; 1,2-Hexanediol; Glyceryl Stearate; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil; Camellia Sinensis Leaf Extract; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Sodium Stearoyl Glutamate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tocopherol; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Citric Acid; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; CI 61570 (Green 5); CI 19140 (Yellow 5); Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping