info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 23 results

Concilium Day Biome Cream

Krem dite për çdo lloj lëkure 50 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Night Biome Detox

Krem nate me efekt hidratues dhe rigjenerues, për çdo tip lëkure 50 ml
4,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Ultra Lift Cream Rich

Krem anti-rrudhë, për lëkurën mature pa jetë 40 ml
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-AOX Intensive Antioxidant Serum

Serum antioksidant për një pamje rinore 30 ml
6,700.00 L 6,030.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Intensive Wrinkle Multi-Correction Serum

Serum korrigjues për rrudhat 30 ml
7,900.00 L 7,110.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Onagrine Global Expertise Lifting Botanical Serum

Serum me performancë të lartë në pakësimin e rrudhave 30 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Repair Matrix Support SPF30

Krem dite multi-funksional për lëkurën mature 50 g
8,200.00 L 6,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris A Allergic & Sensitive Sensi-Relastine-E SPF20

Krem me peptide me efekt tonifikues dhe anti-rrudhë 50 ml
3,849.00 L 3,079.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Prestige Ultimate Rejuvenation Eye Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15 ml
18,900.00 L 15,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Renewal Retinol Serum

Serum me retinol që vepron kundër rrudhave, shenjave të moshës, ndryshimit të tonit dhe teksturës së lëkurës 30 ml
12,900.00 L 10,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Formula N10 HD Color Touch SPF30

Ampula me veprim hidratues, antioksidues dhe mbulim  
3,952.00 L9,568.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Anti-ageing Set

Set promocional Dermedic që plotëson nevojat e një lëkure mature Blini kremin e ditës Oilage 50 ml dhe përfitoni falas kremin e syve 7 ml dhe vajin larës 25 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Firmness and Lift Anti-ageing Set

Set anti-age për çdo tip lëkure Blini Lierac Tightening Serum 30 ml dhe përfitoni falas Lierac Firming Day Cream 20 ml dhe Eye Lift Care 7.5 ml
6,955.00 L 5,216.25 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Eye – Lift Power Pen

Serum anti-rrudhë, hidratues dhe zbutës për zonën rreth syve 15 ml
5,980.00 L 4,784.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Serum

Serum-xhel multi-funksional për zonën rreth syve 15 ml
7,150.00 L 5,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Hyaluron Activ B3 Triple Correction Eye Care

Krem anti-moshë për sytë që përmban sulfat dekstran, acid hialuronik të pastër dhe niacinamide 15 ml
4,600.00 L 3,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Hyalu B5 Eye Serum

Serum për sytë me acid hialuronik dhe vitaminë B5. 15 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Retinol Reboot Hydra-Gel Eye Patches

Patch (ngjitëse) me retinol të formuluara posaçërisht për të luftuar shenjat e moshës në zonën e syve. Reduktojnë rrudhat dhe rrathët e zinj poshtë tyre. 30 palë/60 ngjitëse
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Age Absolu Masque De Nuit Redensifiant

Maskë hidratuese me efekt anti-rrudhë përgjatë gjithë natës, specifike për lëkurë të maturuar. 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Age Absolu Crème Rose Redensifiante

Krem hidratues anti-rrudhë, spccifik për lëkurë të maturuar. 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë