info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Korff Sun Secret Face Fluid with microencapsulated pigments

Çmimi:

Fluid me ngjyrë për fytyrën me mbrojtje të lartë nga dielli SPF 50+


Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Nuanca

dark, light

Përshkrimi

Fluid me ngjyrë me një teksturë të lehtë, e cila përhapet shumë shpejt, duke i siguruar një njëtrajtshmëri ngjyrës së lëkurës.
Përmban filtra UVA dhe UVB që realizojnë një mbrojtje shumë të lartë.
Ka një efekt hidratues.
Përmban kompleksin e Pro-ADN, acid hialuronik dhe vitaminë PP, duke kundërvepruar procesin e foto-plakjes dhe parandalimin e formimimit të rrudhave.
Pigmentet e veçanta të mikrokapsuluara zbulojnë ngjyrën vetëm gjatë aplikimit dhe ndihmojnë në minimizimin e shfaqjes së papërsosmërive

Rezistent ndaj ujit.
Jo komedogjene.
E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Të tëstuara për nikel, krom, kobalt, mërkur

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrën e pastruar, të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell.
Përhapeni produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.
Përsëriteni aplikimin e produktit shpesh gjatë gjithë ditës.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping