info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret After Sun Lotion Moisturizing and Restoring

Çmimi:2,800.00 L 1,400.00 L -50%

Locion rigjenerues dhe hidratues pas ekspozimit në diell
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Emulsion me një teksturë të lehtë, që absorbohet shpejt nga lëkura. I përshtatshëm për t’u përdorur si në fytyrë, ashtu dhe në trup.
Kominimi i kompleksit DNA-Safe me një kompleks me veti zbutëse dhe rigjeneruese bën që ky formulim:
-të parandalojë dukurinë e fotoplakjes;
-të ushqejë lëkurën;
-të rigjenerojë indet e dëmtuara nga rrezatimi diellor;
-të ruajë nxirjen;
-t’i rikthejë lëkurës shkëlqimin e humbur.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pa derivate të grurit.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, kobalt, paladium, mërkur dhe krom.

Përdorimi

Aplikohet në të gjithë trupin dhe në fytyrë pas ekspozimit në diell.
Mund të riaplikohet nëse është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Phragmites kharka Extract, Poria cocos Extract , Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Butylene Glycol , Triethanolamine, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping