info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Just Like You Set

Çmimi:7,990.00 L 5,593.00 L -30%

Set promocional për pastrim dhe shkëlqim të lëkurës
200 ml, 50 g, 50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

, ,

Masa

200 ml, 50 ml, 50g

Skin Type

,

Specific For

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Korff Promo Just Like You, është një set i kompletuar për kujdesin e fytyrës. I përshtatshëm për të gjitha moshat, për pastrim efektiv, hidratim, shkëlqim dhe anti-moshë.

Paketa përmban:

Korff Essential Purifying Cleansing Gel 200 ml: është një xhel pastrues i fytyrës që nuk krijon shkumë të tepërt, ideal për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. Ka një përbërje të vecantë me kompleksin Skinbiotic, zink & vitaminë PP, duke balancuar yndyrën dhe duke e lënë lëkurën me shkëlqim dhe të hidratuar.

Krem fytyre hidratues dhe anti-plakje Sorbet Korff Hydra Energy C 50 ml: Krem fytyre Korff Hydra Energy C me kompleks Hydroplus, vitaminë C, acid hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare dhe ekstrakt Viola Tricolor i cili hidraton thellë dhe është ideal për lëkurën normale dhe mikse. Përmban përbërës të veçantë aktivë me efekt kundër moshës, të cilët parandalojnë formimin e rrudhave. Në të njëjtën kohë, vitamina C garanton një rritje të shkëlqimit të lëkurës.

Korff Essential Pure 2 in 1 Purifying And Scrub Mask 50 g: një maskë për fytyrën që ka veprim të dyfishtë dhe mund të aplikohet për të pastruar dhe eksfoluar lëkurën. Falë përbërjes së tij të mrekullueshme, largon papastërtitë, balancon sekretimin e sebumit dhe kontribuon në normalizimin e madhësisë së poreve për një efekt të butë dhe rrezatues. Është ideale për aplikim si peeling, ku aplikohet në të njëjtën mënyrë, duke anashkaluar kohën e pritjes.

Përdorimi

XHEL PASTRIMI PURIFIKUES: aplikoni një sasi të vogël produkti në fytyrë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje dhe masazhojeni me delikatesë, më pas shpëlajeni me ujë.

KREM FYTYRE HYDRA ENERGY C SORBET
aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyrës, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

MASKË 2 NË 1 : aplikojeni në lëkurë të pastruar dhe të thatë, lëreni të veprojë për 15 minuta. Masazhojeni me lëvizje rrethore për një veprim eksfolues, më pas hiqni mbetjet me një leckë ose shpëlajeni. Përdoreni 2 herë në javë.

Përbërësit

ESSENTIAL PURIFYING CLEANSING GEL:Aqua (Water); Glycereth-26; Butylene Glycol; Polyacrylate Crosspolymer-6; Betaine; C12-13 Pareth-9; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Panthenol; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Glycerin; Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; T-Butyl Alcohol; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Citric Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).

HYDRA ENERGY C SORBET FACE CREAM
Aqua (Water); Cyclopentasiloxane; Glycereth-26; Butylene Glycol; Isononyl Isononanoate; Cyclohexasiloxane; Jojoba Esters; PEG-10 Dimethicone; Dimethicone; Phenoxyethanol; Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax]; Sodium Hyaluronate; Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane; Sodium Chloride; Vigna aconitifolia Seed Extract; Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables; Hydrolyzed Viola tricolor Extract; Glycerin; Tocopheryl Acetate; Disteardimonium Hectorite; Dimethicone Crosspolymer; Acacia decurrens Flower Cera (Wax); Sodium Cocoyl Glutamate; Ascorbyl Glucoside; Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan; Tocopherol; Polyglycerin-3; Pentylene Glycol; Ethylhexylglycerin; Disodium EDTA; CI 16035 (Red 40); Parfum (Fragrance).

ESSENTIAL MASK 2 IN 1 PURIFYING AND SCRUB
Aqua (Water); Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil; Cellulose Acetate; Glycerin; Caprylic/Capric Triglyceride; Coco-Caprylate; 1,2-Hexanediol; Glyceryl Stearate; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil; Camellia Sinensis Leaf Extract; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Sodium Stearoyl Glutamate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tocopherol; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Citric Acid; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; CI 61570 (Green 5); CI 19140 (Yellow 5); Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping