info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Satin Eyeshadow – 11

Çmimi:2,800.00 L 2,100.00 L -25%

Make up në formë pluhuri për zonën e syve

Spastroje
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11


SKU: KO081
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Nuanca

02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të butë, kremoze dhe me shkëlqim.
Përparësitë:
-ofron një ngjyrë të plotë dhe intense;
-zgjat në kohë;
-zbut lëkurën.
Zgjedhja e duhur për një pamje elegante dhe joshëse.
Nuk përmban derivate të lanolinës.

Përdorimi

Aplikohet në qepalla ose/dhe në
zonën poshtë syve në çdo moment të ditës.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping