info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Matt Lipstick – 05

Çmimi:2,990.00 L 2,242.50 L -25%

Buzëkuq Mat 1.3 g

Spastroje
1
2
3
4
5


Informacion shtesë

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim kremoz, që shkrin në buzë, duke lënë një ngjyrë intense që zgjat në kohë.
Buzëkuq mat i përshtatshëm për buzë të rafinuara dhe shumë femërore.
I lehtë në aplikim.
Pa parafinë.
Pa vajra minerale.
Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.
I testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Octyldodecanol, Polyethylene, Isononyl Isononanoate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polymethylsilsesquioxane, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Helianthus Annuus Seed Cera [Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax], Synthetic Beeswax, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Silica Dimethyl Silylate, Disteardimonium Hectorite, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Sodium Hyaluronate, (+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 6), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping