info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Moisturizing Lip Primer and Scrub

Çmimi:2,280.00 L 1,710.00 L -25%

Primer hidratues dhe skrub për buzët

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me veprim të dyfishtë:
-zbut dhe ushqen buzët në sajë të kombinimit të vajit jojoba me acidin hialuronik dhe vitaminën E;
-vepron si scrub për buzët.
Vendoset poshtë buzëkuqit dhe bën që ai të mbajë shumë më gjatë në kohë, se sa po ë aplikohej i vetëm.
Pa parfum.
Hipoalergjik.
I testuar klinikisht.
I testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet poshte buzëkuqit.

Përbërësit

Cyclopentasiloxane, Paraffin, Polybutene, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Ethylhexyl Palmitate, Parfum (Fragrance), Tribehenin, Sodium Hyaluronate, Sorbitan Isostearate, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Silica Dimethyl Silylate, Palmitoyl Tripeptide-1, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol,  Phenoxyethanol,  Hexylene Glycol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping