info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Lip Pencil

Çmimi:2,430.00 L 1,822.50 L -25%

Laps për buzët

Spastroje
2
1
2
3
4
5


SKU: KO043V
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Lapsi i duhur për një ngjyrë uniforme, intense, të plotë dhe që zgjat në kohë.
I pajisur me një furçë, e cila lehtëson përhapjen dhe ndihmon në arritjen e një ngjyre aq intense sa ju e dëshironi.
Iu ofron butësi buzëve tuaja dhe një pamje elegante.
I lehtë në përdorim.

Përdorimi

Përdoret në çdo moment të ditës.

Përbërësit

C10-18 Triglycerides, Talc, Hydrogenated Vegetable Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Rhus Succedanea Fruit Cera (Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica, CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 75470 (Carmine), CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping