info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Long Lasting Fluid Lipstick

Çmimi:3,240.00 L 2,430.00 L -25%

Buzëkuq me veprim që zgjat në kohë
6ml

Spastroje
1
2
3
4


SKU: KO071V
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Nuanca

01, 02, 03, 04

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të butë, që shkrin në buzë dhe u jep një ndjesi komforti.
Aplikatori ndihmon në formimin e kontureve perfekte dhe në një aplikim preçiz.
Ju ofron buzëve tuaja një shkëlqim që zgjat deri në 12 orë.
Nuk përmban vajra mineralesh.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në buzë, në çdo moment
të ditës.

Përbërësit

Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Polybutene, Dimethicone, Diisostearyl Malate,  Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Silica Dimethyl Silylate,  Isododecane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate,  Methoxy PEG-17/Methoxy PEG-11/HDI Isocyanurate Trimer Crosspolymer,  Ethyl Vanillin,  Ethylhexyl Palmitate,  Tocopheryl Acetate,  Butylene Glycol, Caprylyl Glycol,  Phenoxyethanol,  Sodium Hyaluronate,  Hexylene Glycol, (+/-) CI 15850 (Red 7 Lake),  CI 15985 (Yellow 6 Lake),  CI 77491 (Iron Oxides),  CI 15850 (Red 6),  CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping