info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Flat Powder Brush

Çmimi:5,040.00 L 4,032.00 L -20%

Furçë për aplikimin e pudrës

Stock: Ka stok

SKU: KO176
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Furça ideale për të përhapur çdo lloj pudre.
Fijet sintetike të buta dhe të një cilësie të lartë kanë një vendosje në formë ovale, me qëllim që të ofrojnë një përhapje të pudrës ashtu siç duhet duke u përshtatur me format e fytyrës.
Ngjyra e zezë dhe unaza metalike e lehtë i japin furçës pamje elegante.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Merrni sasinë e duhur të pudrës nëpërmjet furçës dhe përhapeni me lëvizje të lehta në të gjithë fytyrën.
Rekomandohet të pastrohet me detergjentin Korff.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping