info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Classic Eyeshadow Brush

Çmimi:3,080.00 L 1,848.00 L -40%

Furçë klasike për vendosjen e toneve të
syve

Stock: Ka stok

SKU: KO174
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Furçë e përshtatshme për të aplikuar si tonet kremoze, ashtu dhe tonet në formë pluhuri.
Vendosja në formë të rrumbullakët e fijeve sintetike mundëson një aplikim preçiz të toneve kremoze dhe arritjen e intensitetit të kërkuar për tonet në formë pluhuri.
Ngjyra e zezë dhe unaza metalike e bëjnë këtë furçë të duket elegante dhe profesionale.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Për aplikimin e toneve kremoze përdorni anën e sheshtë të furçës. Nëse dëshironi një pamje më komplekse aplikoni tonet pluhur.
Rekomandohet që pastrimi i furçës të bëhet me detergjentin larës Korff.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping