info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Guam AlgaScrub Rassoda e Tonifica la Pelle

Çmimi:5,200.00 L 3,120.00 L -40%

Baltë-skrub me alga për tonifikim dhe shkëlqim të lëkurës
700 g – 500 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

700 g – 500 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Skrubi me algat Guam largon papastërtitë nga lëkura pasi nxit rigjenerimin e qelizave.
E le lëkurën të butë dhe të mëndafshtë.
Falë veprimit aromaterapik të vajrave të tij esencialë, me një efekt energjik dhe rigjallërues, garanton një ndjenjë të jashtëzakonshme dhe të pazakontë të mirëqenies së përgjithshme.

Mund të përdoret përpara trajtimeve të tjera specifike për lëkurën.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të njomë dhe masazhojeni me lëvizje rrethore, duke insistuar në zonat më të ashpra të lëkurës.
Mos e përdorni në plagë, në lëkurë të irrituar ose alergjike.
Mos e aplikoni në fytyrë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping