info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

shkëlqim.

Showing all 17 results

Ofertë!
-40%

Guam AlgaScrub Rassoda e Tonifica la Pelle

Baltë-skrub me alga për tonifikim dhe shkëlqim të lëkurës 700 g - 500 ml
5,200.00 L 3,120.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Restoring Serum

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë për të gjitha tipet e lëkurës 30 ml
6,250.00 L 5,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Dry Oil

Vaj i thatë për një lëkurë dhe flokë plot shkëlqim pavarësisht ekspozimit në diell 100 ml
3,050.00 L 2,440.00 L -20%
Shtoje në shportë

Filorga NCTF-Reverse Supreme Multi-Correction Cream

Kremi i duhur për rigjenerim të lëkurës dhe pamje rinore 50 ml
12,140.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Glow Mask

Maskë e formuluar specifikisht për t'i ofruar shkëlqim lëkurës tuaj 75 ml
4,130.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Essence Supreme Multi-correction Lotion

Locion hidratues dhe korrigjues 150 ml
5,424.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Glow Eyes

Trajtim specifik për zonën delikate rreth syve 15 ml
3,875.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Glow Cream

Krem që hidraton, zbut dhe uniformizon lëkurën tuaj 50 ml
6,590.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Pigment-Perfect Even Complexion Illuminating Serum

Serum që trajton njollat e errëta të lëkurës 30 ml
7,260.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Nutri-Filler Lips

Balsam hidratues dhe volumizues për buzët 4 g
3,230.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Meso-Mask

Maskë me veti anti-rrudhë dhe anti-age, për një lëkurë të butë dhe plot shkëlqim 50 ml
4,920.00 L
Shtoje në shportë

Filorga C-Recover Radiance Booster Concentrate

Serum me vitaminë C për fytyrën 3 flakone x 10 ml
7,490.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Ultra- Hydratant Serum

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme dhe të dehidratuar 30 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Radiance Ampoules

Set prej 15 ampulas me efekt zbardhues dhe unifikues të tonit të lëkurës
11,700.00 L 9,360.00 L -20%
Shtoje në shportë

Toskani Cell Architect Cream

Krem me veprim anti-rrudhë dhe riparues për lëkurë të maturuar 50 ml
8,840.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate

Krem kundër celulitit rezistent 100 ml
3,900.00 L 2,340.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë absolut për zonën rreth syve. Paketim 15ml.
12,600.00 L 9,450.00 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping