info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germinal Immediate Action FlashEffect

Çmimi:4,170.00 L 2,502.00 L -40%

Ampula me efekt lifting të menjëhershëm. Paketim me 10 ampula.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i pasur me proteina të misrit, faktor hidratant natyral, ekstrakte të majasë, ekstrakte të Ginseng dhe Hammamelis.
Hidraton lëkurën dhe i jep asaj elasticitet, gjallëri dhe shkëlqim. Me veti rivitalizuese të indeve, zhduk shenjat e lodhjes në fytyrë.
Ka efekt të menjëhershëm që zgjat deri në 8 orë.
Proteinat e misrit – efekt ushqyes dhe tërheqës.
Esktrakt i majasë – aktivizues i metabolizmit celular.
Esktrakt Ginseng – nxit sintezën e kolagjenit dhe elastinës.
Hammamelis – i pasur me tanine dhe vajra esencialë.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Thyhet ampula dhe përmbajtja aplikohet në lëkurën e fytyrës dhe qafës duke e masazhuar lehtësisht.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Proteina të misrit, Faktor hidratant natyral, Esktrakte të majasë, Hammamelis, Ekstrakt i ginseng.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping