info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Repair Night Progress Mask

Çmimi:3,500.00 L 3,150.00 L -10%

Maskë me efekt riparues dhe rigjenerues gjatë natës.
2 x 23 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

2 x 23 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Kjo maskë e cila i dhuron lëkurës shkëlqim përdor teknologjinë e dytë të lëkurës, e cila mundëson që 22 përbërës aktivë të depërtojnë thellë brenda lëkurës për rezultate të shpejta dhe efektive.
Formulim i njëjtë si serumi i të njëjtës linjë, i cili trajton të gjitha shenjat e moshës.

Glyco-8 Power: biomolekula që rrisin me 8 herë përshkueshmërinë e lëkurës, duke shumëfishuar përfitimet e serumit.
RC-Advanced : përbërës ekskluziv i cili gjatë natës përshpejton proceset rigjeneruese dhe riparuese të ADN-së.
Kompleksi Zink-Glicinë : rrit rezistencën e qelizave ndaj stresit oksidativ.
Aktivizuesi i kolagjenit: nixt sitenzwn e kolagjenit.
Acidi Hialuronik : parandalon humbjen e ujit, ushqen dhe i dhuron qëndrueshmëri lëkurës.
Kompleks bimor i formuar me 7 ekstrakte me efekte qetësuese.
Rrënja Polygonum cuspidatum: stimulon sirtuinat, duke parandaluar plakjen.

Përdorimi

Nxirreni maskën nga paketimi dhe aplikojeni me kujdes në fytyrë.
Lëreni të veprojë për 15 minuta për një efekt të shpejtë ose përdoreni për 30 minuta para gjumit për të rritur efektin riparues.
Largojeni maskën dhe masazhojeni produktin që ka tepruar derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit

Aqua (Water)
Glycerin
Pentylene Glycol
Propanediol
Mica
Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract
Caprylic/Capric Triglyceride
Squalane
Olive Oil Peg-7 Esters
Sorbitol
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil
Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer
Benzyl Alcohol
Parfum (Fragrance)
Butylene Glycol
Sodium Citrate
Zinc Glycinate
Lactis Proteinum (Milk Protein)
Lactose
Bifida Ferment Lysate
Citric Acid
Tocopherol
Hydrogenated Phosphatidylcholine
Tocopheryl Acetate
Hydrogenated Lecithin
Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Ethylhexylglycerin
Ascorbyl Tetraisopalmitate
Sodium Hyaluronate
Lupinus Albus Seed Extract
Phenoxyethanol
Potentilla Erecta Root Extract
Centella Asiatica Extract
Prunus Persica (Peach) Kernel Extract
Phenethyl Alcohol
o-Cymen-5-ol
Disodium EDTA
Retinyl Palmitate
Polygonum Cuspidatum Root Extract
Scutellaria Baicalensis Root Extract
Soluble Collagen
Acetyl Mannosylerythritol Lipid
Panthenol
Sodium Cocomonoglyceride Sulfate
Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Camellia Sinensis Leaf Extract
Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Alcohol Denat
Sodium Benzoate
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract
Ceramide NP
Dicetyl Phosphate

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping