info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Cicanova 50+ Repair Cream

Çmimi:2,600.00 L

Krem riparues dhe mbrojtës ndaj rrezeve të diellit dhe dritës blu.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem riparues dhe mbrojtës ndaj rrezeve të diellit dhe dritës blu.
I pasur me vaj ulliri të ozonuar, i cili ndihmon në rimbushjen e shtresës hidrolipidike të lëkurës dhe një grup filtrash, i cili siguron mbrojtje shumë të lartë kundër rrezeve UVA dhe UVB.
Kjo formulë moderne përfshin gjithashtu një grup filtrash, të krijuar posaçërisht për të mbrojtur lëkurën nga drita blu dhe dëmtimi oksidativ që ajo shkakton.
Hidraton dhe qetëson lëkurën nga ndjesia e kruarjes.
Ideal për plagët dhe mbrojtjen e tyre.

Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë të pastër.
Riaplikojeni në rast nevoje.

Përbërësit

AQUA, OCTOCRYLENE, DIBUTYL ADIPATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERIN, OZONIZED OLIVE OIL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, DECYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, XANTHAN GUM, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHERYL ACETATE, ACRYLATES/ BEHENETH-25 METHACRYLATE COPOLYMER, ALLANTOIN, DISODIUM EDTA, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, LECITHIN, TROPOLONE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, SODIUM CARBOXYMETHYL BETAGLUCAN, CITRIC ACID.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping