info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante

Çmimi:1,560.00 L 1,248.00 L -20%

Shampo për flokë të yndyrshëm
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i krijuar për flokë tepër të yndyrshëm.
Prania e ekstrakteve të bimës ajuga repens rregullon prodhimin e yndyrës dhe mbron flokët nga faktorët e jashtëm dëmtues.
PG3A dhe Glyciderm rigjenerojnë barrierën hidrolipidike dhe pakësojnë irritimet.
Testuar dermatologjikisht.
Pa parabene.
Pa SLES dhe pa SLS.

Përdorimi

Aplikohet shampoja në flokë të njomë, lihet të veprojë për disa minuta. Shpëlahet me ujë të bollshëm.
Rekomandohet të përdoret dy ose tre herë në javë.

Përbërësit

Aqua,dsodium laureth
sulfosuccinate,DII-PPG-2 myreth-10 adpate,diisodium cocoamphodiacetate,ammonium lauryl sulfate,laureth-3 azelaic acid/polyglyceryl-3 copolymer,ammonium glycyrrhizate,dipotassium glycyrrhizate,ajuga reptans leaf extract,panthenol,ciitric acid,dimethicone PEG-7 isostearate,hydroxypropyltrimonium hydrolyzed corn starch,PEG-8 caprylic(capric glycerides,PG-120 methyl glucose diolate,PPEG-90 glyceryl isostearate,sodiium hydroxymethylglycinate,polyquaternium-10,laureth-2,tetrasodium EDTA,BHA,maltodextrin,parfum.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping