info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Suncare Sensitive SPF 30

Çmimi:3,710.00 L

Emulsion me faktor mbrojtës 30 për trupin dhe fytyrën.
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Emulsion i cili mbron lëkurën e ndjeshme ndaj dritës dhe rrezatimit UV, falë kombinimit efektiv të filtrave me spektër të gjerë UVA dhe UVB dhe dioksidit të titanit.
Pantenoli dhe bisabololi qetësojnë lëkurën , ndërkohë që vitamina E siguron mbrojtje të qelizave dhe mbrojtje nga IRA.
I përshtatshëm edhe për fëmijë mbi 3 vjeç.

Përdorimi

Aplikojeni 30 minuta përpara çdo ekspozimi në diell. Riaplikojeni rregullisht. Limitoni ekspozimin gjatë në diell sa më shumë që të jetë e mundur

Përbërësit

AQUA, OCTOCRYLENE, HOMO SALADS, Ethylhexyl salicylate, Butyl methoxydibenzoylmethane, GLYCERIN, Phenylbenzimidazolesulphonic ACID, ALCOHOL DENAT, ISOSTEARYL ALCOHOL, L-ARGININE, BUTYLENE GLYCOLCOCOATE, GLYCERYL CAPRYLATE, Panthenol, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATES CROSSPOLYMER, PERFUME, CETYL DIMETHICONE, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLCELLULOSE, GLYCINE SOJASEED EXTRACT, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping