info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Revitalizing Cream

Çmimi:4,600.00 L

Përkujdesje hidratuese në formë kremi dhe maske, specifike për lëkurë të thatë.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Kremi revitalizues Aesthetico është ideal për përkujdesje gjatë ditës dhe natës, si krem gjithashtu edhe si maskë.
Formulim specifik për lëkurë të thatë dhe të dehidratuar.

Siguron lipidet dhe hidratimin e nevojshëm, përthithet shpejt dhe e lë të butë lëkurën.
Njëtrajtëson teksturën e lëkurës dhe rikthen shkëlqimin.
Acidi hialuronik dhe kompleksi i vitaminave përkatësisht hidratojnë intensivisht dhe reduktojnë stresin oksidativ.

Përdorimi

Aplikoni kremin pas pastrimit gjatë ditës dhe/ose natës.
Aplikojeni si një maskë 2-3 mm dhe lëreni të veprojë rreth15 minuta. Largoni tepricën.

Përbërësit

AQUA, CETEARYL ISONONANOATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, OLEYL ERUCATE, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, DICAPRYLYL ETHER, PANTHENOL, TOCOPHERYLATIL SODIAL ACETATE, CAROTA CAROTA (CARROT) ROOT EXTRACT, BETA-CAROTENE, SODIUM HYALURONATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CAESALPINIA SPINOSA GUM, XANTHAN GUM, HUMULUS LUPULUS (HOPS) EXTRACT, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, ETHYL FERULATE, HYDROXYACETOPHENONES, SODIUM HYDROXIDES, CITRIC ACID, LACTIC ACID, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL, PERFUME

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping