info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Lipid Lotion

Çmimi:2,500.00 L

Hidratues për trupin, specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Locion intensiv hidratues për kujdesin e lëkurës, specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

Përmban esktrakte të vajit të ullirit dhe jojoba, si dhe 5% ure dhe glicerinë.
I siguron lëkurës hidratim intensiv afatgjatë, e mbron nga tharja dhe redukton ndjesitë e tërheqjes.

Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë pas pastrimit të trupit, duke e masazhuar me lëvizje rrethore. Gjithashtu i përshtatshëm për zona veçanërisht të thata të trupit.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ISONONANOATE, UREA, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, MAGNESIUM SULFATE, ZINC STEARATE, GLYCERYL CAPRYLATE, LACTIC ACID, PAODRFUM LACTID , ASCORBYL PALMITATE, LECITHIN, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, SILVER CITRATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping