info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Glucosamin Forte

Çmimi:2,100.00 L 1,785.00 L -15%

Suplement ushqimor me glukozaminë për kocka dhe artikulacione të shëndetshme
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Me moshën lëvizshmëria fillon pakësohet dhe artikulacionet fillojnë të humbin fleksibilitetin.
Physalis Gluosamin Forte është një suplement ushqimor i rëndësishëm për formimin e kartilagjeve.
Vitamina C, e pranishme në këtë formulim mbështet sintezën e kolagjenit dhe ndihmon në ruajtjen e kartilagjeve të shëndetshme.
Mangani kontribuon në formimin e indit lidhor.

Në secilën tabletë ka 1500 mg sulfat glukozamine, që është dhe doza ditore e rekomanduar.
Mundohuni të kryeni aktivitet fizik dhe të ndiqni një dietë ushqimore të shëndetshme me qëllim që të arrini sa më shumë rezultat.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë.
Tableta rekomandohet të konsumohet në mengjes, gjatë vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

glucosamine sulphate 2KCl (84.2%), glazing agent: fatty acids, bulking agent: cellulose, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, colour: calcium carbonate, vitamin C, manganese citrate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping