info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Eucalyforce Syrup BIO

Çmimi:1,900.00 L 1,615.00 L -15%

Shurup me eukalipt për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes
150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Suitable For

Përshkrimi

Lodhja, stresi, ndryshimet klimaterike janë faktorë që mund të ndikojnë negativisht në imunitet dhe mirëqenien e përgjithshme.
Physalis Eucalyforce shurup kombinon një sërë ekstrakte bimësh dhe vajra esenciale që mbështesin funksionimin normal të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.
Përmban dhe propolis, një substancë me veti anti-bakteriale me shumë benefite për organizmin.

Krahas konsumimit të këtij suplementi mundohuni të hani shëndetshëm, të flini mjaftueshëm dhe të kryeni aktivitet fizik në ajër të pastër.
Të mos përdoret nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji.
Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret te fëmijët nën 12 vjeç.
Konsumimi në doza më të larta se dozat e lejuara ditore mund të çojë në shfaqjen e efekteve laksative.
Tundeni flakonin përpara çdo përdorimi, pasi në disa raste mund të formohet sediment.

Përdorimi

Tundeni flakonin përpara çdo përdorimi.
Të rriturit mund të konsumojnë 15 ml shurup, 2 deri në 3 herë në ditë.
Fëmijët mbi 12 vjeç mund të konsumojnë 5 ml shurup, deri në 3 herë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping