info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Relax & Sleep

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe promovon relaksim
Kuti x 45 tableta

Stock: Ka stok

SKU: PHYS038
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

45 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Stresi dhe tensionet në përditshmëri ndikojnë negativisht në gjendjen tonë shpirtërore dhe emocionale dhe kjo mund të bëhet shkak për probleme me gjumin.
Physalis Relax & Sleep kombinon ekstraktet e valerianës, bimës së pasionit dhe lulekuqes së artë.
Këto bimë janë përdorur që në lashtësi për të ofruar relaks dhe për të promovuar gjumin.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji.
Të mos përdoret te fëmijët nën 12 vjeç.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 tableta në ditë.
Tabletat konsumohen rreth 30-60 minuta para se të shtriheni për të fjetur, me pak ujë ose çaj.

Përbërësit

real valerian extract* (27.9%), bulking agent: gum arabic*, passion flower extract* (22.3%), golden poppy extract* (16.7%), bamboo powder (Bambusa arundinacea)*, emulsifiers: lecithin (Helianthus annuus)*, glycerol*, starch (Zea mays)*, thickener: guar gum*. *organic culture

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping