info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Memory+

Çmimi:3,500.00 L 2,975.00 L -15%

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe rrit përqëndrimin
Kuti x 30 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: PHYS022
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Në momente të ndryshme, për shkak të ngarkesës në punë, në shkollë ose në përditshmëri, të gjithë kemi nevojë për një suplement ushqimor që të përmirësojë kujtesën.

Physalis Memory+ është një suplement ushqimor që kombinon një sërë substancash që synojnë të përmirësojnë kujtesën dhe përqëndrimin.
Përmban:
– vaj peshku, të pasur me DHA, një acid yndyror esencial omega 3, që mbështet funksionin e trurit;
– ekstraktet e Ginkgo Bilobës, që përmirësojnë memorien dhe përqëndrimin, si dhe përmirësojnë mikroqarkullimin;
– zink dhe selen, të nevojshme për të stimuluar funksionet intelektuale dhe mbrojtur qelizat nga stresi oksidativ.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mos përdoret nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji.
Nëse jeni duke marrë medikamente me veprim antikoagolant, këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 kapsula në ditë, gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

fish oil (46.3%), fish gelatine, sunflower oil (Helianthus annuus), gelling agent: glycerol, phosphatidylserine (soja) (4.2%), zinc bisglycinate, selenomethionine, colour: red iron oxide.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping