info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Collagen Pro

Çmimi:4,300.00 L 3,655.00 L -15%

Suplement ushqimor me kolagjen, për lëkurë të shëndetshme dhe kocka të forta
Kuti x 30 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Physalis Collagen Pro është një suplement ushqimor që kombinon kolagjenin me vitaminën C dhe acidin hialuronik.

Kolagjeni është një substancë që gjendet në indin lidhor të lëkurës, kartilagjeve, ligamenteve, tendinave dhe kockave.
Vitamina C është një substancë me veti antioksiduese, e cila merr pjesë në sintezën e kolagjenit.
Naticol është një formë e pastër e kolagjenit tip I me origjinë detare, efekti i të cilit është provuar në një sërë studimesh klinike.
Përftohet nëpërmjet një proçesi që përdor hidrolizën enzimatike. Rezultati janë një sërë peptidesh me varg të shkurtër, lehtësisht të absorbueshme nga organizmi.
ExceptionHyal është një kompleks acidi hialuronik (përmban acid hialuronik me peshë molekulare të ndryshme) dhe ka veti të pakësojë rrudhat dhe të përmirësojë elasticitetin dhe butësinë e lëkurës.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 bustina në ditë.
Bustina mund të tretet në ujë, lëng frutash, smoothie etj.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

collagen hydrolysate (fish) (87.8%), vitamin C, sodium hyaluronate, acidifier: citric acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping