info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Sun Formula

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Suplement ushqimor që mbron lëkurën nga dëmtimet e rrezatimit diellor
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

SKU: PHYS027
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Physalis Sun është një suplement ushqimor që ka për qëllim:
– të përmirësojë elasticitetin e lëkurës;
– të pakësojë skuqjen dhe irritimin e lëkurës pas ekspozimit në diell;
– të mbajë lëkurën e shëndetshme;
– të mbrojë qelizat nga radikalet e lirë dëmtuese;
– të ruajë pigmentin normal të lëkurës.

Formuluar me përbërësit e mëposhtëm:
– ekstraktet e qitros;
– ekstraktet e rozmarisë;
– kompleksin bioaktiv SOD;
– beta karotenin;
– likopene;
– luteinë;
– zink;
– biotinë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, mos përdorni këtë suplement ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë.
Konsumimi i tabletave nis rreth 2 javë përpara ekspozimit në diell dhe vazhdon dhe gjatë ekspozimit.
Konsumoni tabletat gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

microcrystalline cellulose, NutroxSun™ (grapefruit extract, rosemary extract) (5.3%), L-tyrosine (5.3%), vitamin C, Haematococcus pluvialis extract, vitamin E, vitamin B3, zinc bisglycinate, natural ß-carotene, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, melon concentrate (1.5%), lycopene, anti-caking agent: silicon dioxide, glazing agent: magnesium stearate, selenomethionine, copper bisglycinate, lutein, vitamine B2, emulsifier: glycerol, biotin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping