info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Chlorella + Spirulina

Çmimi:2,800.00 L 2,380.00 L -15%

Suplement ushqimor me algat spirulinë dhe klorela
Kuti x 200 tableta

Stock: S’ka stok

SKU: PHYS017
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Algat kanë qenë një burim ushqimi për shumë vite.
Spirulina dhe klorela janë alga të gjelbërta me shumë benefite për organizmin.
Janë përdorur për vite me rradhë:
– për të menaxhuar më mirë peshën trupore;
– për të shtuar energjinë dhe vitalitetin;
– për të rritur imunitetin.
Klorela ndihmon dhe në detoksifikimin e mëlçisë dhe pastrimin e organizmit.

Konsumoni rreth 2 litra ujë gjatë ditës.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Mund të përmbajë sulfite.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 4 deri në 6 tableta në ditë, gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Chlorella vulgaris Beijerinck* (50%), Spirulina platensis

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping