info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Cholesterol Control

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit në gjak
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

SKU: PHYS030
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Physalis Cholesterol Control është një suplement ushqimor që përmban kompleksin AnnurComplex, me polifenole nga varieteti i bimës Annurca apple (mollë e zbutur).
ABG25+ (hudhra e zezë) është një ekstrakt që përmban substancën aktive S-allyl-cysteine (SAC), e përftuar nëpërmjet një proçesi fermentimi.
Hudhra e fermentuar ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit dhe ndikon pozitivisht për një sistem kardiovaskular normal dhe të shëndetshëm.
Kolina promovon metabolizmin normal të yndyrnave.

Physalis Cholesterol Control përmban esktrakte nga gjethet e ullirit, të cilat ndihmojnë në ruajtjen e niveleve normale të presionit të gjakut.
Dieta ushqimore e larmishme dhe aktiviteti fizik janë të nevojshme për të kontrolluar nivelin e kolesterolit në gjak.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë.
Tabletat merren gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

gum arabic, choline bitartrate, annurca apple extract (20.7%), olive leaf extract (7.8%), cardoon extract (5.2%), garlic extrac (5.2%), glazing agent: fatty acids, olive fruit extract (1.7%), rice flour (Oryza sativa), gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, emulsifier: glycerol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping